Iskola szinten is helytállunk

2017.11.06-án Orosházán rendezték meg a diákolimpia középiskolás kézilabda megyei bajnokságot.

A megyei döntőbe 4 csapat kvalifikálta magát. A döntőbe jutásért iskolánk csapatának a békéscsabai Vásárhelyi Pál Középiskola csapatát kellett legyőznie. A fiúk lendületes, jó játékkal magabiztos győzelemmel jutottak a megyei döntőbe, ahol az orosházi Táncsics Mihály Gimnázium kézilabda csapatával kellett megmérkőzniük. A döntőben végig iskolánk csapatának akarata érvényesült, így egy szép győzelmet aratva elnyertük a megyei bajnoki címet. Csapatunk az országos elődöntőben folytathatja a további küzdelmeket.

Eredmények:
SZKIRG - Vásárhelyi Pál Középiskola 26-12
SZKIRG – Táncsics Mihály Gimnázium 33-17

Csapattagok: Pankotai Bence, Takács Szabolcs, Baranyai Máté, Pál Szabolcs, Gál András, Csige Norbert, Dénes Ádám, Kovács Levente, Kiss Róbert, Mohácsi Balázs, Gyepes Norbert, Szabó Ádám, Kohlrusz Levente
A csapatot felkészítette: Kádas László edző, Cifra Tibor testnevelő

Gratulálunk!