U10: két győzelemmel zártuk a vasárnapot

U10-es csapatunk Szarvason lépett pályára vasárnap. Két mérkőzés várt a srácokra a nap folyamán.

Az Orosházi FKSE ellen kezdték a napot a srácok, remekül indult a mérkőzésaz 5. percben már 4-0 volt a mérkőzés állása. A folytatásban az orosháziak nem sok esélyt kaptak a mérkőzésben maradásra, ugyanis a félidő végére 14-1 volt az állás. A második játékrélsz sem hozott igazán változást, végül 25-2-re nyertünk. A másik mérkőzés a Pick Szeged I.-es csapata ellen már komolyabbnak igérkezett, egy szorosabb 6-8-as félidő után a máűsodik játékrészben két gólon sikerült tartani a szegedieket, így végül 8-15-re nyertek a srácok.

Békés-Drén KC - Orosházi FKSE 25-2
Pick Szeged I. - Békés-Drén KC 8-15

- Nagyon szép játékkal sikerült kimagasló eredményeket elérni. Tar Bence kollegám nagyszerű munkát végez évek óta, a gyerekek a korosztalyukbol egyértelműen kiemelkednek. Büszkék lehetünk a csapatunk minden tagjára!Hajra Békés! - nylatkozta Jámbor-Kardos Vikor.