U11: Remekül szerepeltek Kecskeméten

Kecskeméten lépett pályára U11-es csapatunk hétvégén, ahol két mérkőzés várt a srácokra a kiirt program szerint. Azonban a hazai csapattal nap végén még játszottak egy edzőmeccset a srácok.

A Kinkunfélegyháza ellen kezdték a napot a gyerekek. Szinte az első perctől kezdve uralták a mérkőzést, a félidőre már 17-2 volt a meccs állása. Igazándiból a második játékrészben sem tört meg a lendület, végül 29-4-re nyertek a srácok. A második mérkőzésen a Békéscsaba ellen is remekül léptek pályára, a félidőben már 9-2-re vezettek a gyerekek. Végül egy 18-9-es eredménnyel zárult a hivatalos mérkőzések sora.
A hazaiak ellen egy jó hangulatú edzőmeccset sikerült játszani, igy lehetőség volt minél több játékra a gyerekeknek.

- Kecskeméten játszottunk 2 mérkőzést, és az utolsó meccs után egy edzőmérkőzést a házi gazdával. Mind a három mérkőzésen magabiztos győzelmet tudhatunk magunk mögött. Mindenkinek sok lehetőséget tudtam adni, melyekkel helyenként szépen éltek a gyerekek. - nyilatkozta Tar Bence, edző.